Pravidelný pořad bohoslužeb

Štěchovice (kaple na faře)

Štěchovice (kaple na faře)

18:00*

Slapy (kostel)

Davle (kaple P. Marie)

Štěchovice (kostel)**

Davle (kostel sv. Kiliána)

Slapy (kostel)

* v období zimního času v 17:00

** mše sv. S nedělní platností

Všechny uvedené aktivity se konají v budově fary ve Štěchovicích, Nad Pískovnou 213 (secesní budova vedle kostela sv. Jana Nepomuckého)

• Výuka náboženství pro děti

Náboženství probíhá každou středu od 14:00. Přijít může každé dítě, nemusí být jen z věřících rodin. Výuka náboženství je zdarma!

• Příprava na první sv. přijímání

K prvnímu sv. přijímání mohou přistoupit děti, které byly pokřtěné a již dokážou chápat, co to je svátost a jak jí rozumět. Obvykle probíhá mezi sedmým a desátým rokem věku, přijít mohou ale samozřejmě i starší děti. Příprava na první sv. přijímání se koná vždy první sobotu v měsíci od 16:00.

• Společenství dětí

Děti se scházejí každou druhou sobotu v měsíci od 16:00.

• Společenství seniorů

Setkání seniorů z naší farnosti se koná každou středu od 16:30.

• Příprava na křest dospělých

Uvažujete-li o křtu jako dospělý, příprava se koná vždy první neděli v měsíci v 17:00 na faře. Nejste-li si něčím jisti, můžete si předem přečíst otázky a odpovědi ohledně křtu na těchto stránkách pod záložkou Užitečné informace – Křest

• Úřední hodiny pro veřejnost

Středa od 19:00 – 20:00