Mimořádný pořad online bohoslužeb

VELIKONOČNÍ POŘAD BOHOSLUŽEB

Zelený čtvrtek: 18:00 ve Štěchovicích

Velký pátek: v 15:00 Křížová cesta venku u kostela ve Štěchovicích, po ní Velkopáteční obřady

Bílá sobota: 19:00 velikonoční vigílie v kostele sv. Jana Nepomuckého ve Štěchovicích

Velikonoční neděle: 8.00 Davle, 10:00 Slapy, 18:00 Štěchovice

Velikonoční pondělí: 8:00 Davle, 10:00 Slapy

Velikonoce můžeme a máme slavit v každé době, i v té dnešní, kdy je kolem tolik nejistoty a beznaděje. Možná nemůžeme “odvalit kámen”, možná si také připadáme jako v hrobě, ze kterého toužíme ven na čerstvý vzduch. Křesťanství ale učí, že prvořadé je odvalovat kameny z našich srdcí a z našich vztahů. A odpovědí na nejistotu může být v důvěře se odevzdat Tomu, který přece porazil smrt. Požehnané a krásné Velikonoce!

Mše svaté jsou již slouženy podle pravidelného pořadu ( viz odkaz ).

Zároveň je možné  vybrané bohoslužby sledovat online prostřednictvím sociálních sítí:

YouTube – BuhTube  (pro zhlédnutí bohoslužeb klikněte zde)

Facebook – Římskokatolická Farnost Štěchovice

Vimeo – Pawel Adam Debek

Twitter – Pawel Debek

Děkujeme všem, kteří přispěli na nákup techniky a služeb spojených s živým vysíláním.
Příspěvek byl publikován v rubrice Bohoslužby a jeho autorem je janmrazek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.